Scalar UI Formatter (1.0.0) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: No
bs: Ne

en: None
bs: Nijedan

en: Theme
bs: Tema

en: Hide
bs: Sakrij
