Scalar UI Formatter (1.0.0) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: None
ca: Cap

en: Default
ca: Per defecte

en: Theme
ca: Tema

en: Layout
ca: Disposició

en: Show
ca: Mostra

en: Sidebar
ca: Barra lateral

en: Purple
ca: Porpra

en: Hide
ca: Oculta

en: Usage
ca: Ús

en: About
ca: Detalls

en: Default theme
ca: Tema predeterminat

en: Height: @h
ca: Alçada: @h
