Scalar UI Formatter (1.0.0) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: No
cs: Ne

en: None
cs: Žádné

en: Default
cs: Výchozí

en: Theme
cs: Téma vzhledu

en: Show
cs: Ukázat

en: Hide
cs: Skrýt

en: Usage
cs: Použití

en: About
cs: Popis

en: Default theme
cs: Výchozí téma vzhledu
