Scalar UI Formatter (1.0.0) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: No
da: Nej

en: None
da: Ingen

en: Default
da: Standard

en: Theme
da: Tema

en: Show
da: Vis

en: Purple
da: Lilla

en: Hide
da: Skjul

en: Usage
da: Brug

en: Custom CSS
da: Tilrettet CSS

en: About
da: Om

en: Default theme
da: Standardtema
