Scalar UI Formatter (1.0.0) - en to de translation catalogue (22 entries)

en: Disabled
de: Deaktiviert

en: Enabled
de: Aktiviert

en: No
de: Nein

en: None
de: Keine

en: Default
de: Standard

en: Show
de: Anzeigen

en: Sidebar
de: Seitenleiste

en: Purple
de: Lila

en: Hide
de: Ausblenden

en: Usage
de: Verwendung

en: Custom CSS
de: Benutzerdefiniertes CSS

en: About
de: Über

en: Default theme
de: Standard-Theme

en: Default layout
de: Vorgegebene Anordnung

en: Classic
de: Klassisch

en: Moon
de: Mond

en: Alternate
de: Alternativ

en: Height: @h
de: Höhe: @h

en: API Documentation
de: API-Dokumentation

en: Download button
de: Herunterladen-Button

en: Show sidebar
de: Seitenleiste anzeigen

en: API Reference
de: API-Referenz
