Scalar UI Formatter (1.0.0) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: No
dz: མེན།

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Show
dz: སྟོན།
