Scalar UI Formatter (1.0.0) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: No
eo: Ne

en: None
eo: Neniu

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Show
eo: Montru
