Scalar UI Formatter (1.0.0) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: No
et: Ei

en: None
et: Puudub

en: Default
et: Vaikimisi

en: Theme
et: Teema

en: Layout
et: Paigutus

en: Show
et: Näita

en: Hide
et: Peida

en: About
et: Programmist

en: Default theme
et: Vaikimisi teema
