Scalar UI Formatter (1.0.0) - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: No
fi: Ei

en: None
fi: Ei mitään

en: Default
fi: Oletus

en: Theme
fi: Teema

en: Layout
fi: Ulkoasu

en: Show
fi: Näytä

en: Sidebar
fi: Sivupalkki

en: Purple
fi: Violetti

en: Hide
fi: Piilossa

en: Usage
fi: Käyttö

en: About
fi: Tietoja

en: Default theme
fi: Oletusteema

en: Classic
fi: Klassinen
