Scalar UI Formatter (1.0.0) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: No
is: Nei

en: Default
is: Standard

en: Show
is: Vís

en: Hide
is: Krógva

en: About
is: Um
