Scalar UI Formatter (1.0.0) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: No
he: לא

en: None
he: ללא

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Theme
he: ערכת עיצוב

en: Layout
he: פריסה

en: Show
he: הצג

en: Sidebar
he: עמודת צד

en: Hide
he: הסתרה

en: Usage
he: שימוש

en: About
he: אודות

en: Default theme
he: עיצוב ברירת המחדל
