Scalar UI Formatter (1.0.0) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: No
hi: नहीं

en: None
hi: कोई नहीं

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Theme
hi: थीम

en: Layout
hi: ख़ाका

en: Show
hi: दिखाये

en: Sidebar
hi: साइडबार

en: Hide
hi: छिपाएँ

en: About
hi: के बारे में
