Scalar UI Formatter (1.0.0) - en to hu translation catalogue (19 entries)

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: No
hu: Nem

en: None
hu: Nincs

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Theme
hu: Smink

en: Layout
hu: Elrendezés

en: Show
hu: Megjelenítés

en: Sidebar
hu: Oldalsáv

en: Purple
hu: Bíbor

en: Hide
hu: Elrejtés

en: Usage
hu: Használat

en: Custom CSS
hu: Egyéni CSS

en: About
hu: Leírás

en: Default theme
hu: Alapértelmezés szerinti smink

en: Classic
hu: Klasszikus

en: Alternate
hu: Alternatív

en: Height: @h
hu: Magasság: @h

en: Theme: @theme
hu: Smink: @theme
