Scalar UI Formatter (1.0.0) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: No
is: Nei

en: None
is: Engin

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Theme
is: Þema

en: Layout
is: Útlit

en: Show
is: Sýna

en: Hide
is: Fela

en: About
is: Um

en: Default theme
is: Sjálfgefið þema
