Scalar UI Formatter (1.0.0) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: Disabled
it: Disattivato

en: Enabled
it: Attivato

en: None
it: Nessuno

en: Default
it: Predefinito

en: Theme
it: Tema

en: Show
it: Mostra

en: Sidebar
it: Barra laterale

en: Purple
it: Viola

en: Hide
it: Nascondi

en: Usage
it: Utilizzo

en: About
it: Informazioni

en: Default theme
it: Tema predefinito
