Scalar UI Formatter (1.0.0) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: No
ja: いいえ

en: None
ja: なし

en: Default
ja: デフォルト

en: Theme
ja: テーマ

en: Layout
ja: レイアウト

en: Show
ja: 表示

en: Sidebar
ja: サイドバー

en: Hide
ja: 非表示

en: Usage
ja: 使用方法

en: About
ja: アバウト

en: Default theme
ja: デフォルトテーマ
