Scalar UI Formatter (1.0.0) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: No
jv: Ora

en: None
jv: Nihil

en: Default
jv: Gawan

en: Theme
jv: Tema

en: Show
jv: Kétoknā

en: Hide
jv: Umpetaké

en: About
jv: Ngenani

en: Default theme
jv: Téma gawan
