Scalar UI Formatter (1.0.0) - en to kn translation catalogue (12 entries)

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Theme
kn: ಪರಿಸರವಿನ್ಯಾಸ

en: Layout
kn: ಹೊರವಿನ್ಯಾಸ

en: Show
kn: ತೋರಿಸು(_w):

en: Purple
kn: ನೇರಳೆ

en: Hide
kn: ಅಡಗಿಸು(_H)

en: Usage
kn: ಬಳಕೆ

en: About
kn: ಕುರಿತು
