Scalar UI Formatter (1.0.0) - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: No
lt: Ne

en: None
lt: Joks

en: Default
lt: Numatytasis

en: Theme
lt: Tema

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: Show
lt: Rodyti

en: Sidebar
lt: Šoninė juosta

en: Purple
lt: Violetinė

en: Hide
lt: Slėpti

en: Usage
lt: Naudojimas

en: About
lt: Apie

en: Default theme
lt: Numatytoji tema

en: Classic
lt: Klasikinis (-ė)
