Scalar UI Formatter (1.0.0) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: No
lv: Nē

en: None
lv: Nav

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Theme
lv: Tēma

en: Layout
lv: Izkārtojums

en: Show
lv: Rādīt

en: Sidebar
lv: Sānjosla

en: Hide
lv: Apslēpt

en: Usage
lv: Izmantošana

en: About
lv: Par

en: Default theme
lv: Noklusējuma tēma
