Scalar UI Formatter (1.0.0) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: No
mr: नाही.

en: None
mr: काहीच नाही

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Layout
mr: मांडणी

en: Default theme
mr: मूलभूत थीम
