Scalar UI Formatter (1.0.0) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: No
ne: हुँदैन

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Show
ne: देखाउनुहोस्

en: Hide
ne: लुकाउनुहोस्

en: About
ne: बारेमा
