Scalar UI Formatter (1.0.0) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: No
fa: خیر

en: None
fa: هیچ

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Theme
fa: پوسته

en: Layout
fa: آرایش

en: Show
fa: نمایش

en: Hide
fa: پنهان کن

en: About
fa: درباره

en: Default theme
fa: قالب پیشفرض
