Scalar UI Formatter (1.0.0) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: No
ps: نه

en: None
ps: هېڅ يو

en: Default
ps: تلواله

en: Theme
ps: ویینه

en: Show
ps: ښوول

en: Hide
ps: پټول

en: About
ps: په اړه
