Scalar UI Formatter (1.0.0) - en to pt translation catalogue (15 entries)

en: Disabled
pt: Desativado

en: Enabled
pt: Habilitado

en: No
pt: Não

en: None
pt: Nenhum

en: Default
pt: Padrão

en: Theme
pt: Tema

en: Show
pt: Exibir

en: Sidebar
pt: Barra lateral

en: Purple
pt: Roxo

en: Hide
pt: Ocultar

en: Usage
pt: Uso

en: About
pt: Sobre

en: Default theme
pt: Tema padrão

en: Default layout
pt: Disposição padrão

en: Classic
pt: Clássico
