Scalar UI Formatter (1.0.0) - en to ru translation catalogue (20 entries)

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: No
ru: Нет

en: None
ru: Нет

en: Default
ru: По умолчанию

en: Theme
ru: Тема

en: Layout
ru: Макет

en: Show
ru: Показать

en: Sidebar
ru: Боковая панель

en: Purple
ru: Фиолетовый

en: Hide
ru: Скрыть

en: Usage
ru: Использование

en: Custom CSS
ru: Пользовательский CSS

en: About
ru: Информация

en: Default theme
ru: Стандартная тема

en: Moon
ru: Луна

en: Height: @h
ru: Высота: @h

en: Theme: @theme
ru: Тема: @theme

en: Download button
ru: Кнопка скачивания

en: Show sidebar
ru: Отображать боковую панель
