Scalar UI Formatter (1.0.0) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: No
sv: Nej

en: None
sv: Ingen

en: Default
sv: Förvald

en: Theme
sv: Tema

en: Show
sv: Visa

en: Sidebar
sv: Sidospalt

en: Purple
sv: Lila

en: Hide
sv: Dölj

en: Usage
sv: Användning

en: About
sv: Om

en: Default theme
sv: Standardtema
