Scalar UI Formatter (1.0.0) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: No
ta: இல்லை

en: None
ta: இல்லை

en: Default
ta: இயல்பான

en: Theme
ta: தீம்

en: Show
ta: காட்டு

en: Sidebar
ta: பக்கப்பட்டி

en: Hide
ta: மறை

en: About
ta: பற்றி

en: Default theme
ta: இயல்பான தீம்
