Scalar UI Formatter (1.0.0) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: No
te: కాదు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Theme
te: అలంకారం

en: Show
te: చూపించు

en: Hide
te: దాచు

en: About
te: గురించి
