Scalar UI Formatter (1.0.0) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: No
th: ไม่

en: None
th: ไม่มี

en: Theme
th: แบบเว็บไซต์

en: Show
th: แสดง

en: Hide
th: ซ่อน

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Default theme
th: ธีมเริ่มต้น
