Scalar UI Formatter (1.0.0) - en to tr translation catalogue (15 entries)

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: No
tr: Hayır

en: None
tr: Hiçbiri

en: Default
tr: Varsayılan

en: Theme
tr: Tema

en: Layout
tr: Yerleşim

en: Show
tr: Göster

en: Sidebar
tr: Kenar Çubuğu

en: Purple
tr: Mor

en: Hide
tr: Gizle

en: Usage
tr: Kullanım

en: Custom CSS
tr: Özel CSS

en: About
tr: Hakkında

en: Default theme
tr: Ön tanımlı tema
