Scalar UI Formatter (1.0.0) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: None
ug: يوق

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Show
ug: كۆرسىتىش

en: Sidebar
ug: يان ئىستون

en: Purple
ug: بىنەپشە

en: Hide
ug: يوشۇرۇش

en: About
ug: ھەققىدە

en: Default theme
ug: سۈكۈت ئۇسلۇب
