Scalar UI Formatter (1.0.0) - en to uk translation catalogue (21 entries)

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: No
uk: Ні

en: None
uk: Немає

en: Default
uk: Базово

en: Theme
uk: Тема

en: Layout
uk: Макет

en: Show
uk: Показати

en: Sidebar
uk: Панель

en: Purple
uk: Пурпуровий

en: Hide
uk: Приховати

en: Usage
uk: Використання

en: Custom CSS
uk: Власні CSS

en: About
uk: Про модуль

en: Default theme
uk: Базова тема

en: Modern
uk: Модерн

en: Moon
uk: Місяць

en: Height: @h
uk: Висота: @h

en: Theme: @theme
uk: Тема: @theme

en: Download button
uk: Кнопка завантаження

en: Show sidebar
uk: Показати бічну панель
