Scalar UI Formatter (1.0.1) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: No
ar: لا

en: None
ar: لا شيء

en: Default
ar: الافتراضي

en: Theme
ar: سمة

en: Layout
ar: نَسق

en: Show
ar: عرض

en: Sidebar
ar: الشريط الجانبي

en: Hide
ar: إخفاء

en: About
ar: حول

en: Default theme
ar: الحلة الافتراضية
