Scalar UI Formatter (1.0.2) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: No
be: Не

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Default
be: Прадвызначана

en: Theme
be: Тэма

en: Show
be: Паказаць

en: Hide
be: Схаваць

en: About
be: Аб

en: Default theme
be: Звычайная тэма
