Scalar UI Formatter (1.0.2) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: No
bg: Не

en: None
bg: Не

en: Default
bg: По подразбиране

en: Show
bg: Покажи

en: Hide
bg: Скрий

en: Default theme
bg: Тема по подразбиране
