Scalar UI Formatter (1.0.2) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: No
cy: Na

en: None
cy: Dim

en: Default
cy: Diofyn

en: Theme
cy: Thema

en: Hide
cy: Cuddio
