Scalar UI Formatter (1.0.2) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: No
el: Όχι

en: None
el: Κανένα

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Theme
el: Θέμα

en: Layout
el: Εμφάνιση

en: Show
el: Εμφάνιση

en: Sidebar
el: Πλευρική ζώνη

en: Hide
el: Απόκρυψη

en: Usage
el: Χρήση

en: About
el: Περί

en: Default theme
el: Προεπιλεγμένη θεματική παραλλαγή
