Scalar UI Formatter (1.0.2) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: No
eu: Ez

en: None
eu: Bat ere ez

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Theme
eu: Tema

en: Show
eu: Erakutsi

en: Hide
eu: Ezkutatu

en: Usage
eu: Erabilera

en: About
eu: (r)i buruz

en: Default theme
eu: Gai lehenetsia

en: Alternate
eu: Txandakatu
