Scalar UI Formatter (1.0.1) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: No
gl: Non

en: None
gl: Ningún

en: Default
gl: Predeterminado

en: Theme
gl: Tema

en: Layout
gl: Disposición

en: Show
gl: Amosar

en: Hide
gl: Agochar

en: Usage
gl: Uso

en: About
gl: Información

en: Default theme
gl: Tema predeterminado
