Scalar UI Formatter (1.0.2) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: No
gu: નહિ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Show
gu: પ્રદર્શિત કરો

en: About
gu: વિશે

en: Default theme
gu: મૂળભૂત થીમ
