Scalar UI Formatter (1.0.2) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: No
hr: Ne

en: None
hr: Nema

en: Default
hr: Zadano

en: Theme
hr: Tema

en: Show
hr: Prikaži

en: Hide
hr: Sakrij

en: Usage
hr: Upotreba

en: About
hr: Opis

en: Default theme
hr: Zadani predložak
