Scalar UI Formatter (1.0.2) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: No
hy: Ոչ

en: None
hy: Ոչ մի

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Show
hy: Ցուցադրել

en: Hide
hy: Թաքցնել
