Scalar UI Formatter (1.0.2) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Enabled
id: Aktif

en: No
id: Tidak

en: None
id: Tiada

en: Default
id: Bawaan

en: Theme
id: Tema

en: Layout
id: Tata letak

en: Show
id: Tampilkan

en: Hide
id: Sembunyikan

en: Usage
id: Penggunaan

en: About
id: Tentang

en: Default theme
id: Tema bawaan
