Scalar UI Formatter (1.0.2) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: No
ka: არა

en: None
ka: არცერთი

en: Show
ka: ჩვენება

en: Hide
ka: დამალვა
