Scalar UI Formatter (1.0.2) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: No
kk: Жоқ

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Default
kk: Стандартты
