Scalar UI Formatter (1.0.2) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: No
km: ទេ

en: None
km: គ្មាន

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Show
km: បង្ហាញ

en: Hide
km: លាក់

en: About
km: អំពី

en: Default theme
km: ស្បែក​លំនាំ​ដើម
