Scalar UI Formatter (1.0.2) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: No
ku: نەخێر

en: None
ku: هیچ

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Show
ku: پیشانبدە

en: Hide
ku: بشارەوە

en: About
ku: دەربارە

en: Default theme
ku: ڕووکاری بنەڕەت
