Scalar UI Formatter (1.0.2) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: No
mn: Үгүй

en: None
mn: Байхгүй

en: Default
mn: Анхны утга

en: Theme
mn: Загвар

en: Hide
mn: Нуух
