Scalar UI Formatter (1.0.2) - en to ms translation catalogue (10 entries)

en: Disabled
ms: Dinyahbolehkan

en: Enabled
ms: Dibolehkan

en: No
ms: Tidak

en: None
ms: Tiada

en: Default
ms: Lalai

en: Theme
ms: Tema

en: Show
ms: Tampakkan

en: Hide
ms: Selindungkan

en: About
ms: Perihal

en: Default theme
ms: Tema lalai
